Uczestnicy

Starcraft II - 24 lutego - 1 marca 2020

PLAYOFFS

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Ro24 - Uczestnicy

Ro24 odbędzie się podczas IEM Expo 27-29 lutego (dostęp dla publiczności wyłącznie 28-29 lutego) w Katowicach. 1 marca rywalizacja przeniesie się na główną scenę w Spodku, gdzie wyłoniony zostanie mistrz.

Gracze zostaną podzieleni na 4 grupy po 6. 3 najlepszych graczy z każdego zbioru awansuje do play-offów rozgrywanych w drabince single elimination.

Standings

# PLAYER Points Matches W-D-L Maps W-L Diff
{{player.position}}. {{player.player.nickname}} DISQUALIFIED {{player.points}} {{player.matches_played}} {{player.matches_won}} - {{player.matches_draw}} - {{player.matches_lost}} {{player.rounds_won}} : {{player.rounds_lost}} {{player.rounds_won - player.rounds_lost}}

Grupa A

DARK

STATS

PARTING

DEAR

Special

HAS

Grupa B

REYNOR

ROGUE

ZEST

Armani

SOO

Showtime

Grupa C

MARU

ELAZER

SOLAR

PAtience

Innovation

Trap

Grupa D

SERRAL

TY

CURE

SOS

Lambo

Hurricane

Ro76 - uczestnicy

Ro76 odbędzie się w ESL Arenie w Katowicach 24-25 lutego.

Zawodnicy z całego świata (maksymalnie 64 graczy) wybierani będą na podstawie rankingu WCS. W Katowicach tych 64 graczy zostanie podzielonych na 4 drabinki double elimination. 3 najlepszych graczy z każdej drabinki awansuje do turnieju głównego (Ro24).

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Bracket #1

Heromarine

vs

Awers

Soul

vs

Denver

Astrea

vs

Super

Bratok

vs

Patience

SOS

vs

Ziggy

Shadown

vs

Creator

Mana

vs

Gerald

Krystianer

vs

Showtime

Bracket #2

Armani

vs

Nitix

Nerchio

vs

TLO

Has

vs

Kas

Zipperthefly

vs

Impact

Innovation

vs

Vanya

Skillous

vs

Probe

Goblin

vs

Bly

Art

vs

Neeb

Bracket #3

Soo

vs

Razerblader

Risky

vs

DNS

Bunny

vs

Zanster

Nice

vs

Ptitdrogo

Hurricane

vs

Spacemarine

Donraegu

vs

Clem

Harstem

vs

namshar

polt

vs

Special

Bracket #4

Trap

vs

Dimaga

Hellraiser

vs

sortof

Lambo

vs

Hateme

Cuddlebear

vs

Scarlett

Ragnarok

vs

Ranger

Rail

vs

Uthermal

kelazhur

vs

vindicta

inzane

vs

dear

Round of 16

Quarter Finals

Semi Finals

3rd place

Finals

POPRZEDNI MISTRZOWIE

Kto będzie następnym?

Mistrz 2019

Eo "soO" Yoon Soo

Mistrz 2018

Lee "Rogue" Byung Ryul

Mistrz 2017

Jun "TY" Tae Yang

Mistrz 2016

Choi "Polt" Seong Hun

Mistrz 2015

Joo "Zest" Sung Wook

Mistrz 2014

Kim "sOs" Yoo Jin

Mistrz 2013

Choi "YoDa" Byung Hyun

Mistrz 2012

Jang "MC" Min Chul

Mistrz 2011

Jung "AcE" Woo Seo