CS:GO - kwalifikacje

Na turniej awansują:

Background Heading

3 Drużyny

z kwalifikacji EU
Background Heading

1 drużyna

z kwalifikacji NA
Background Heading

1 drużyna

z kwalifikacji w Azji
Background Heading

1 drużyna

z kwalifikacji ANZ

Format kwalifikacji:

Otwarte kwalifikacje:
Dwie drużyny awansują do zamkniętych eliminacji z każdych otwartych eliminacji.
W otwartych eliminacjach jest nielimitowana liczba slotów. Obowiązuje drabinka single elimination, a decydujące mecze rozgrywane są w trybie BO3.

Zamknięte kwalifikacje:
8 zespołów (4 zaproszone i 4 z otwartych eliminacji).
Drabinka podwójnej eliminacji BO3. Finały BO5 w NA, ANZ & Azji. Finał BO3 w EU.

Europejskie kwalifikacje

3 Slots available

Otwarte kwalifikacje #1

10th - 11th of December (Tue - Wed)
18:00 CET

Otwarte kwalifikacje #2

7th - 8th of January (Tue - Wed)
18:00 CET

Zamknięte kwalifikacje

9th - 10th of January (Thu - Fri)
18:00 CET

Północnoamerykańskie kwalifikacje

1 Slot available

Otwarte kwalifikacje #1

10th - 11th of December (Tue- Wed)
18:00 EST

Otwarte kwalifikacje #2

12th - 13th of December (Thu - Fri)
18:00 EST

Zamknięte kwalifikacje

7th - 9th of January (Tue - Thu)
18:00 EST

Asia Qualifier

1 Slot available

Otwarte kwalifikacje #1

7th - 8th of December (Sat - Sun)
18:00 SGT

Otwarte kwalifikacje #2

9th - 10th of December (Mon - Tue)
18:00 SGT

Zamknięte kwalifikacje

7th - 9th of January (Tue - Thu)
18:00 SGT

Australia & New Zealand Qualifier

1 Slot available

Otwarte kwalifikacje #1

2nd - 3rd of December (Mon - Tue)
18:00 AEDT

Otwarte kwalifikacje #2

4th - 5th of December (Wed - Thu)
18:00 AEDT

Zamknięte kwalifikacje

14th - 16th of January (Tue - Thu)
18:00 AEDT

Europe Qualifier

All times are CET

OPEN QUALIFIER

Day 1

#1 Dec 10th (Tuesday) | #2 Jan 7th (Tuesday)
All matches best-of-one
  • Ro256
    18:00
  • Ro128
    19:10
  • Ro64
    20:10
  • Ro32
    21:10
  • Ro16
    22:10
  • Ro8
    23:10

Day 2

#1 Dec 11th (Wednesday) | #2 Jan 8th (Wednesday)
All matches best-of-three
  • Ro4 Match #1
    18:00
  • Ro4 Match #2
    21:00

Closed QUALIFIER

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Day 1

January 9th (Thursday)
All matches best-of-three
  • UB Ro8
    18:00
  • UB Ro4
    21:00
  • LB Ro4A
    21:00

Day 2

January 10th (Friday)
All matches best-of-three
  • LB Ro4b
    18:00
  • UB Ro2
    21:00

The TEAMS

Faze Clan
G2 Esports
Ence
Illuminar Gaming
Aristocracy
Heroic
Mad lions
X-kom Team

North America Qualifier

All times are EST

OPEN QUALIFIER

Day 1

#1 Dec 10th (Tuesday) | #2 Dec 12th (Thursday)
All matches best-of-one
  • Ro256
    18:00
  • Ro128
    19:10
  • Ro64
    20:10
  • Ro32
    21:10
  • Ro16
    22:10
  • Ro8
    23:10

Day 2

#1 Dec 11th (Wednesday) | #2 Dec 13th (Friday)

All matches best-of-three
  • Ro4 Match #1
    18:00
  • Ro4 Match #2
    21:00

Closed QUALIFIER

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Day 1

January 7th (Tuesday)
All matches best-of-three
  • UB Ro8
    18:00
  • UB Ro4
    21:00
  • LB Ro4A
    21:00

Day 2

January 8th (Wednesday)
All matches best-of-three
  • UB Ro2
    18:00
  • LB Ro4B
    18:00
  • LB Ro2a
    21:00

Day 3

January 9th (Thurday)
Best-of-three
  • LB Ro2b
    17:00
Bo5 with 1:0 advantage

The TEAMS

MIBR
Furia
Cloud 9
Complexity
INTZ Esports Club
Riot Squad
Chaos EC
GENG

Asia Qualifier

All times are SGT

OPEN QUALIFIER

Day 1

#1 Dec 7th (Saturday) | #2 Dec 9th (Monday)
All matches best-of-one
  • Ro256
    18:00
  • Ro128
    19:10
  • Ro64
    20:10
  • Ro32
    21:10
  • Ro16
    22:10
  • Ro8
    23:10

Day 2

#1 Dec 8th (Sunurday) | #2 Dec 10th (Tuesday)
All matches best-of-three
  • Ro4 Match #1
    18:00
  • Ro4 Match #2
    21:00

Closed QUALIFIER

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Day 1

January 7th (Tuesday)
All matches best-of-three
  • UB Ro8
    18:00
  • UB Ro4
    21:00
  • LB Ro4A
    21:00

Day 2

January 8th (Wednesday)
All matches best-of-three
  • UB Ro2
    18:00
  • LB Ro4B
    18:00
  • LB Ro2a
    21:00

Day 3

January 9th (Thursday)
Best-of-three
  • LB Ro2b
    17:00
Bo5 with 1:0 advantage

The TEAMS

Tyloo
Vici Gaming
August
Alpha Red
R-Stars
One THree
Bren Esports
Mazaalai

Australia & NEW Zealand Qualifier

All times are AEDT

OPEN QUALIFIER

Day 1

#1 Dec 2nd (Monday) | #2 Dec 4th (Wednesday)
All matches best-of-one
  • Ro256
    18:00
  • Ro128
    19:10
  • Ro64
    20:10
  • Ro32
    21:10
  • Ro16
    22:10
  • Ro8
    23:10

Day 2

#1 Dec 3rd (Tuesday) | #2 Dec 5th (Thursday)
All matches best-of-three
  • Ro4 Match #1
    18:00
  • Ro4 Match #2
    21:00

Closed QUALIFIER

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

Day 1

January 14th (Tuesday)

All matches best-of-three
  • UB Ro8
    18:00
  • UB Ro4
    21:00
  • LB Ro4A
    21:00

Day 2

January 15th (Wednesday)

All matches best-of-three
  • UB Ro2
    18:00
  • LB Ro4B
    18:00
  • LB Ro2a
    21:00

Day 3

January 16th (Thursday)

Best-of-three
  • LB Ro2b
    17:00
Bo5 with 1:0 advantage

The TEAMS

Renegades
Order
Avant Gaming
PC419
Ground Zero
SYF Gaming
Team
Airborne