Odtwórz wideo

Nasz historia

IEM Katowice i Spodek to kluczowe elementy przenoszenia wydarzeń esportowych do wielkich aren. Zaczęliśmy w 2013, kiedy bardzo ważną częścią esportowego kalendarza był turniej LoL-a, a w kolejnych latach, zwłaszcza od organizacji Majora CS:GO w 2014, wydarzenie stale się rozwijało. Od tamtego czasu event w Katowicach stał się jednym z najważniejszych turniejów w roku. W tym miejscu można przeżyć to, co chciałby przeżyć każdy esportowy fan. Właśnie tu jest scena, na której każdy gracz chce się pokazać z najlepszej strony.

Gotowy na historyczną podróz w czasie?

Nasze wydarzenia goszczą w Katowicach od 2014 roku.

Odtwórz wideo

Zwycięzcy IEM Katowice 2019: Astralis

IEM Katowice 2019 CS:GO Major był wydarzeniem historycznym dla całego esportu. Rekordowy pod wieloma względami event zakończył się wielkim finałem, w którym faworyzowane Astralis zmierzyło się z "czarnym koniem" - ENCE. Duńczycy raz jeszcze zaprezentowali jednak swoją niewyobrażalną siłę i zdominowali Finów.

Zwycięzcy IEM Katowice 2018: Fnatic

To był finał, który zapamiętamy na długo, a emocje zapewnili nam gracze FaZe Clanu i Fnatic. Pięciomapowy pojedynek niejednokrotnie sprawił, że jego obserwatorzy mieli ciarki, jednak ostatecznie to Fnatic wzniosło legendarny puchar w geście zwycięstwa.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zwycięzcy IEM Katowice 2017: Astralis

W 2017 byliśmy świadkami kolejnego legendarnego wydarzenia z niesamowitymi akcjami. W tym roku to Astralis sięgnęło po trofeum, zapisując się na kartach historii CS:GO.

Zwycięzcy IEM Katowice 2016: Fnatic

Cofnijmy się w czasie i przypomnijmy sobie, jak wyglądał jeden z najlepszych eventów esportowych na całej planecie. Rok 2016 był tym, w którym CS:GO dzielił niezwykłą scenę ze StarCraftem II i League of Legends. 

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

IEM katowice 2015

Oficjalne wideo podsumowujące IEM Katowice w League of Legends oraz StarCrafta II, a także ESL One w Counter-Strike: Global Offensive już jest! Przeżyj jeszcze raz największy esportowy event tego roku.

IEM katowice 2014

Zobacz film, który przedstawia jedne z najchętniej oglądanych imprez w historii esportu: Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters 2014, i Finały EMS One Katowice w Counter-Strike.

Odtwórz wideo