Katowice 2020 is back as a Masters Championship - Engraving esports history

Katowice 2020 turniejem rangi Masters Championship - Piszemy historię esportu

W związku z naszym ostatnim ogłoszeniem ESL Pro Tour , który będzie cyklem łączącym ponad 20 najważniejszych turniejów CS:GO na świecie, mamy ogromną przyjemność ogłosić, że ósmy rok z rzędu wrócimy do domu esportu wraz z IEM Katowice 2020!

78. przystanek Intel® Extreme Masters w historii ugości 16 najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive, które walczyć będą o nagrody z puli 500 000 dolarów.

IEM Katowice 2020 będzie również pierwszym turniejem rangi Masters w cyklu ESL Pro Tour, a także pierwszym wydarzeniem 3. sezonu Intel® Grand Slam, w którym na zwycięzcę czeka 1 000 000 dolarów. 

"Tu, w Katowicach, my nie tylko upamiętniamy historię esportu, ale także ją tworzymy. Intel® Extreme Masters Katowice 2020 będzie pod tym względem bardzo wyjątkowe" - powiedział Michał Blicharz, wiceprezes ds. Pro Gamingu w ESL.® "IEM Katowice z 2013 roku rozpoczęło erę wielkich esportowych turniejów. Teraz rozpoczyna się dla nas kolejna era - pierwsze w historii mistrzostwa ESL Pro Tour".


Ponadto, IEM EXPO, czołowe targi esportowe i gamingowe, odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK), gdzie wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli osobiście wypróbować najnowsze technologie.

Podstawowe informacje

Kiedy?
Faza grupowa: 25-27 lutego 2020
Główne wydarzenie: 28 lutego - 1 marca 2020

Gdzie?
Spodek, Katowice (ul. Korfantego 35)

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2020 wystartuje pod koniec października. Szczegółowe informacje będą udostępniane w najbliższych tygodniach. Po więcej informacji zapraszamy na stronę turnieju oraz do śledzenia Intel® Extreme Masters na Twitterze i Facebook.