INTEL® EXTREME MASTERS

STOLICA ESPORTU

Katowice 2020 – esl pro tour masters championship

Katowice 2020
esl pro tour masters championship

28 lutego - 1 marca

Katowice, Spodek

500 000 dolarów

16 DRUŻYN

Odtwórz wideo

Piszemy historię esportu

Jak tworzyć historię? Jak sprawić, by zapamiętano twoje imię? My robimy to, upamiętniając naszych mistrzów.

  • 2007: PGS Gaming
  • 2008: mousesports
  • 2009: Fnatic
  • 2010: Natus Vincere
  • 2011: Natus Vincere
  • 2012: ESC Gaming
  • 2016: Fnatic
  • 2017: Astralis
  • 2018: Fnatic
  • 2019: Astralis

1 marca 2020 nasz kolejny mistrz zapisze się na kartach historii. Kto będzie 11. mistrzem Counter-Strike'a?

Zobacz harmonogram wydarzenia

Jeden cykl. Jedna historia.

ESL Pro Tour to nasza wizja esportu. Jeden otwarty ekosystem łączący wszystkie turnieje ESL i DreamHack na całym świecie. Jeden cykl dla lig i turniejów. Jedno miejsce, by zacząć swoją drogą. Jedna ścieżka od amatora do esportowej legendy. Miejsce, w którym każdy może być kimś.

Esportowy & gamingowy weekend

IEM przyjeżdża do Katowic, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia. Wspólnie z naszymi partnerami zawsze staramy się unowocześnić nasze działania i zapewnić Ci najlepszą możliwą weekendową rozrywkę pełną gier i esportu.

IEM Expo ma wszystko i jest idealnym miejscem, zanim rozpoczną się nasze profesjonalne zawody! Rozpocznij swój dzień od spotkania z ulubionymi graczami lub może wskoczyć i wypróbować najnowsze gry! Możesz to również zrobić korzystając z najnowszych technologii i sprzętu do gier - dzięki naszym wspaniałym partnerom!

Szukasz więcej esportu? No cóż, targi IEM expo również Cię tam pokrywają! Będziemy ogłaszać kolejne konkurencyjne tytuły, które pojawią się w Katowicach w ciągu najbliższych miesięcy. Zostańcie z nami!

Weź udział w dodatkowych atrakcjach i sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania IEM Katowice 2020
Zbliż się do swoich esportowych idoli i spotkaj ich na żywo
Pokaż, komu kibicujesz - kup merch drużyn w ESL Shopie
Bądź częścią esportowej społeczności - poznaj kibiców z całego świata
Poprzedni
Następny
Close Menu

monthly newsletter

Get Notified about IEM Katowice 2020 and Stay informed

* niezbędne

Turtle Entertainment (ESL) wykorzysta informacje, które podajesz w tym formularzu w celu dostarczenia informacji o istniejących i nadchodzących wydarzeniach esportowych w Twoim regionie oraz odpowiednich aktualizacji marketingowych dotyczących Twojej ulubionej gry. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności na górze tej strony.

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdego otrzymanego od nas e-maila. Będziemy traktować Twoje informacje z szacunkiem. Klikając powyżej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich informacji zgodnie z tymi warunkami. W przypadku dalszych pytań i zapytań prosimy o kontakt pod adresem privacy@eslgaming.com.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o polityce prywatności i praktykach stosowanych przez Mailchimp.