cs:go major championship

Champions Stage

na żywo w spodku

czwartek

28 lutego

Ćwierćfinał #1 | bo3

Ćwierćfinał #2 | bo3

piątek

1 marca

Ćwierćfinał #3 | bo3

Ćwierćfinał #4 | bo3

sobota

2 marca

półfinał #1 | bo3

półfinał #2 | bo3

niedziela

3 marca

Starcraft II Grand final

CS:GO Grand final

Legends Stage

CS:GO – na żywo w mck

środa - niedziela

20-24 lutego

CHALLENGERS Stage

transmisja ze studio

środa - niedziela

13-17 lutego

cs:go Minor championship

cis & eu minor

16 stycznia - Stream a

  • 10:00 - CIS Minor - Grupa A, mecz #2 - Nemiga vs. Team Spirit
  • 11:10 - CIS Minor - Grupa B, mecz #2 - RuntimeGG vs. Winstrike
  • 12:20 - CIS Minor - Grupa A - mecz zwycięzców
  • 16:05 - EU Minor - Grupa A, mecz #2 - Vitality vs OpTic
  • 17:15 - EU Minor - Grupa B, mecz #2 - Ex-Space Soldiers vs. ENCE
  • 18:25 - EU Minor - Grupa A - mecz zwycięzców

16 stycznia - stream b

  • 10:00 - CIS Minor - Grupa A, mecz #1 - Gambit vs. Syman
  • 11:10 - CIS Minor - Grupa B, mecz #1 - AVANGAR vs. pro100
  • 12:20 - CIS Minor - Grupa B - mecz zwycięzców
  • 16:05 - EU Minor - Grupa A, mecz #1 - mousesports vs. Valiance
  • 17:15 - EU Minor - Grupa B, mecz #1 - North vs. Windigo
  • 18:25 - EU Minor - Grupa B - mecz zwycięzców

17 stycznia - stream a

  • 10:00 - CIS Minor - Grupa A - mecz eliminacyjny
  • 13:30 - CIS Minor - Grupa A - mecz decydujący
  • 17:15 - EU Minor - Grupa A - mecz eliminacyjny
  • 20:45 - EU Minor - Grupa A - mecz decydujący

17 stycznia - stream b

  • 10:00 - CIS Minor - Grupa B - mecz eliminacyjny
  • 13:30 - CIS Minor - Grupa B - mecz decydujący
  • 17:15 - EU Minor - Grupa B - mecz eliminacyjny
  • 20:45 - EU Minor - Grupa B - mecz decydujący

18 stycznia

  • 10:00 - CIS Minor - UB Ro4 #1
  • 13:30 - CIS Minor - UB Ro4 #2
  • 17:15 - EU Minor - UB Ro4 #1
  • 20:45 - EU Minor - UB Ro4 #2

19 stycznia

  • 10:00 - CIS Minor - LB Ro2a
  • 13:30 - CIS Minor - Finał UB (zwycięzca awansuje na Majora)
  • 17:15 - EU Minor - LB Ro2a
  • 20:45 - EU Minor - Finał UB (zwycięzca awansuje na Majora)

20 stycznia

  • 13:30 - CIS Minor - Finał LB (zwycięzca awansuje na Majora)
  • 17:15 - EU Minor - Finał LB (zwycięzca awansuje na Majora)

asia & americas minor

22 stycznia - stream a

  • 10:00 - Asia Minor - Grupa A, mecz #2 - Grayhound vs. CyberZen
  • 11:10 - Asia Minor - Grupa B, mecz #2 - Beyond vs. MVP
  • 12:20 - Asia Minor - Grupa A - mecz zwycięzców
  • 16:05 - Americas Minor - Grupa A, mecz #2 - Bravado vs. INTZ
  • 17:15 - Americas Minor - Grupa B, mecz #2 - FURIA vs. eUnited
  • 18:25 - Americas Minor - Grupa A - mecz zwycięzców

22 stycznia - stream b

  • 10:00 - Asia Minor - Grupa A, mecz #1 - Renegades vs. Aequus
  • 11:10 - Asia Minor - Grupa B, mecz #1 - ViCi vs. GOSU
  • 12:20 - Asia Minor - Grupa B - mecz zwycięzców
  • 16:05 - Americas Minor - Grupa A, mecz #1 - NRG vs. Imperial
  • 17:15 - Americas Minor - Grupa B, mecz #1 - Envy vs. Team oNe
  • 18:25 - Amercias Minor - Grupa B - mecz zwycięzców

23 stycznia - stream a

  • 10:00 - Asia Minor - Grupa A - mecz eliminacyjny
  • 13:30 - Asia Minor - Grupa A - mecz decydujący
  • 17:15 - Americas Minor - Grupa A - mecz eliminacyjny
  • 20:45 - Americas Minor - Grupa A - mecz decydujący

23 stycznia - stream b

  • 10:00 - Asia Minor - Grupa B - mecz eliminacyjny
  • 13:30 - Asia Minor - Grupa B - mecz decydujący
  • 17:15 - Americas Minor - Grupa B - mecz eliminacyjny
  • 20:45 - Americas Minor - Grupa B - mecz decydujący

24 stycznia

  • 10:00 - Asia Minor - UB Ro4 #1
  • 13:30 - Asia Minor - UB Ro4 #2
  • 17:15 - Americas Minor - UB Ro4 #1
  • 20:45 - Americas Minor - UB Ro4 #2

25 stycznia

  • 10:00 - Asia Minor - LB Ro2a
  • 13:30 - Asia Minor - Finał UB (zwycięzca awansuje na Majora)
  • 17:15 - Americas Minor - LB Ro2a
  • 20:45 - Amercias Minor - Finał UB (zwycięzca awansuje na Majora)

26 stycznia

  • 13:30 - Asia Minor - Finał LB (zwycięzca awansuje na Majora)
  • 17:15 - Amercias Minor - Finał LB (zwycięzca awansuje na Majora)

minors playoffs

27 stycznia

  • 12:00 - Minors Playoffs Tournament - Mecz #1
  • 13:15 - Minors Playoffs Tournament - Mecz #2
  • 14:30 - Minors Playoffs Tournament - Mecz zwycięzców
  • 15:45 - Minors Playoffs Tournament - Mecz eliminacyjny
  • 19:45 - Minors Playoffs Tournament - Mecz decydujący
(Minory odbywają się 16-27 stycznia)

Aktualności tylko dla Ciebie!

Nigdy więcej nie przegap niczego o IEM Katowice 2019.

Arena

SPODEK Arena
aleja Korfantego 35,
40-005 Katowice

Copyright © 2019 Turtle Entertainment GmbH | All Rights reserved | Imprint | Privacy Policy

Intel, the Intel logo are trademarks or registered trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the United States and other Countries.

Close Menu