Mobile gaming to make its debut at Katowice

Mobilny gaming debiutuje w Katowicach

Powiedzieć, że tegoroczna edycja wielkiego esporotwego święta w Katowicach zapowiada się neisamowicie, to jak nic nie powiedzieć. Teraz na liście atrakcji pojawia się kolejna pozycja: Guns of Boom, shooter FPS, którego pobrano już ponad 60 milionów razy. Co zatem sprawia, że Guns of Boom i mobilny gaming są tak niezwykłe?

Nowy rodzaj esportu

Mobilny gaming staje się coraz bardziej popularny, więc nikogo nie powinno dziwić, że to samo dzieje się z mobilnym esportem. Gry competitive, które pozwalają graczom na pokazanie swojego skilla, zapewniają widzom niepowtarzalne emocje i to właśnie dzięki temu Guns of Boom radzi sobie tak dobrze. Gods of Boom Kick-Off 2019 będzie pierwszym wydarzeniem w drugim sezonie gry, w trakcie którego w sumie na graczy będzie czekało aż 500 000 dolarów. Ponadyo zwycięzca katowickiego turnieju zapewni sobie miejsce na letnim Gods of Boom.

Gods of Boom Kick-Off 2019

Po raz pierwszy Guns of Boom zagości na scenie głównyj w Spodku, gdzie zmierzą się dwie światowej klasy drużyny: Lazarus, czyli aktualny Mistrz Świata, i Noble, czyli drużyna, która zajęła drugie miejsce na Season 1 World Finals. Te dwie formacje zapewnią nam najwyższej jakości rozgrywkę w Guns of Boom, jak i niesamowitą atomsferę. Niezależnie od tego, czy jesteś wielkim fanem mobilnego gamingu, czy dopiero chcesz poznać ten świat, dołącz do nas 1 marca!

Szczegóły

Data/Godzina: 1 marca, 12:00 - 13:30

Miejsce: Główna scena w Spodku

Turniej: 2 zaproszone drużyny, 1 mecz BO7

Drużyny: Lazarus i Noble

-Lazarus: Guns of Boom World Champion
-Noble: zdobywca 2. miejsca na Season 1 World Finals

Pula nagród: 50.000 USD

1. miejsce - 40 000 USD
2. miejsce - 10 000 USD

Talenci: Matt Andrews (Host), Jacky, Lethal, Blu

Śledź nas na Twitterze i Facebook!