Level up your event coin & receive souvenir packages live with the ESL Event app!

Pobierz aplikację ESL Event i zwiększ swoją szansę na zdobycie diamentowej odznaki!

Masz zamiar wziąć udział w Intel® Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major, ale nie chcesz stracić szansy na pamiątkowe dropy i diamentową odznakę? Mamy na to sposób!

Aplikacja ESL Event, która jest dostępna zarówno na iOS, jak i Androida, pozwoli odwiedzającym IEM Katowice odebrać pamiątkowe przedmioty w grze dokładnie tak, jakby oglądali Majora na streamie. Oto, co trzeba zrobić:

1 - Pobierz aplikację

Aplikacja ESL Event będzie wymarzonym kompanem podczas IEM Katowice. Będziesz mógł nie tylko sprawdzić aktualny harmonogram, ale także bez trudu zadbasz o to, by zdobyć dropy.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację na Androida lub iOS.

2 - Połącz aplikację ze swoim kontem Steam

Kiedy uruchomisz aplikację, wybierz IEM Katowice jako aktywne wydarzenie. Otwórz menu po lewej stroni i kliknij na "Viewer Pass", a następnie użyj danych logowania konta Steam, by połączyć appkę z kontem Steam.

3 - Pamiętaj o check-inie na początku każdego dnia

Po tym, jak połączyłeś swoje konto Steam z aplikacją, wciąż będziesz musiał codziennie check-inować się w miejscu wydarzenia, ay otrzymywać dropy. Ta opcja będzie dostępna tylko wtedy, gdy będziesz znajodwał się w Spodku lub MCK. Pamiętaj, aby dokonać check-inu każdego dnia - inaczej stracisz szansę na pamiątkowe dropy!

4 - Ciesz się pamiątkowymi dropami!

Jeśli spełniłeś wszystkie powyższe kroki, z pewnością otrzymasz bezcenna pamiątki, które niejednokrotnie będą Ci przypominać o IEM Katowice 2019!

Śledź nas na Twitterze i Facebooku by być na bieżąco z IEM Katowice.