Katowice 2019 Souvenir Packages: what they are and how to get them

Pamiątki z IEM Katowice 2019: czym są i jak je zdobyć?

Nowa era Counter-Strike'a

Zarówno nowi, jak i doświadczeni już fani CS-owej rywalizacji czyhają już na pamiątkowe dropy!

W przeszłości widzowie Majorów mogli otrzymać losowe dropy broni po prostu oglądając zmagania najwyższej rangi. Rozwiązanie to miało jednak pewne wady - zdobycie najbardziej pożądanych nagród było bardzo mało prawdopodobne, a niektórzy mogli oglądać wiele meczów i turniejów, po czym ostatecznie obchodzili się smakiem. Jako że CS:GO stał się darmowy, to zmiana tego systemu była nieunikniona.

Dołącz do grona posiadaczy Viewer Pass, nowej funkcji CS:GO, która debiutuje podczas Katowice 2019 Major. Viewer Pass to jednorazowa przepustka, która gwarantuje mnóstwo ciekawych rzeczy - zaczynając na odznace wyświetlanej w Twoim profilu, przez naklejki i na graffiti kończąc. Dla wielu najważniejsze będą jednak pamiątkowe paczki z przedmiotami.

Czym jest Souvenir Package?

Najprościej mówiąc - to skrzynia, w której znajduje się skrórka do broni z unikatowymi naklejkami z IEM Katowice 2019. Wygląd skórki podyktowany jest mapą, na jakiej rozgrywany był mecz. Tym razem widzowie w pewnym stopniu będą mogli sami decydować o tym, co znajdzie się na zdobytym przez nich przedmiocie.

Jak zdobyć Souvenir Package?

Jedyny sposób, by zdobyć pamiątkowe przedmioty, to zdobywanie kolejnych poziomów odznaki Katowice 2019, którą otrzymuje się kupując Viewer Pass. Kiedy gracz ją otrzymuje, to odznaka tylko lekko połyskuje. Wraz z każdym zdobytym poziomem odznaka staje się srebrna, później złota, aż w końcu diamentowa.

By podnosić poziom odznaki należy wykonać kilka zadań. Połowa z nich odnosi się do zabawy Pick'Em, w której trzeba przewidzieć, jak potoczy się turniej. Pozostałe można natomiast wykonać po prostu oglądając mecze. Wówczas nawet jeśli nie wykonasz żadnego zadania związanego z Pick'Em, to i tak będziesz miał szansę na pamiątkową paczkę!

Gdzie mogę oglądać Katowice 2019 Major?

Istnieje kilka sposobów, by oglądać turniej:

W grze

Całe wydarzenie będzie streamowane w kliencie CS:GO. Odpal grę i włącz stream, by mieć szansę na zgarnięcie pamiątkowego przedmiotu!

Steam.tv

Steam.tv to platforma streamingowa należąca do Valve, która daje dostęp do wielu interesujących funkcji.

Twitch

Większść osób najbardziej lubi oglądać esportowe zmagania na Twitchu, chociaż w tym przypadku trzeba wykonać dodatkowy krok. Trzeba bowiem połączyć swoje konto Steam z kontem Twitch. Oto, jak tego dokonać:

1. Zaloguj się na Twitch.

2. Przejdź do ustawień.

3. Przejdź do zakładki Połączenia.

4. Na liście serwisów znajdź Steam, a następnie wybierz opcję połącz. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na Steam. Zaloguj się i gotowe!

To wszystko! Masz mnóstwo szans, by zdobyć pamiątkowe przedmioty, więc upewnij się, że wszystko poszło zgodnie z planem!

Bądź na bieżąco z IEM Katowice 2019 CS:GO Major - śledź nas na Twitterze i Facebook!