Intel® Grand Slam Season 2 kicks off with $1,000,000 on the line

Startuje drugi sezon Intel® Grand Slam. Na zwycięzcę ponownie czeka milion dolarów

Po tym, jak Astralis ukończyło pierwszy sezon, zapewniając sobie pokaźny zastrzyk gotówki, nadszedł czas, by zresetować licznik i raz jeszcze rzucić zespołom rękawicę IGS.  

Pierwszym turniejem zaliczającym się do drugiej edycji Intel® Grand Slam będzie trwający aktualnie Intel® Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major. Do cyklu ponownie należeć będą także inne rozgrywki spod szyldu IEM oraz ESL One, ESL Pro League i DreamHack Masters.

Kolejnymi potwierdzonymi zawodami należącymi do IGS będą IEM Sydney 2019, DreamHack Masters Dallas 2019 i ESL One Cologne 2019. Szczegółowe informacje na temat kalendarza imprez znajdziecie na oficjalnej stronie Intel® Grand Slam. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat drugiego sezonu Intel® Grand Slam.

Jak wygrać Intel® Grand Slam

- IGS wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wygra cztery z ostatnich dziesięciu turniejów należących do cyklu.

- Jeśli zespół nie uczestniczy w danym turnieju, który należy do cyklu, to uznaje się po prostu, że nie zdobył podczas niego wygranej.

- Wyniki z poprzedniego sezonu Intel® Grand Slam nie są wliczane w drugą edycję.

Giant Killer Bonus

- Jeśli zespół, który jest blisko wygrania cyklu Intel® Grand Slam (gra w finale czwartego turnieju, a wcześniej zdobył trzy zwycięstwa) zostanie pokonany w finale tych zawodów, to jego finałowy rywal otrzyma 100 000 dolarów.  

- Jeśli dwa zespoły mierzą się ze sobą w finale, a wcześniej oba zdobyły trzy zwycięstwa w ramach cyklu IGS, to zwycięzca nie otrzyma Giant Killer Bonusu.

- Nie ma limitu dotyczącego liczby wypłaconych Giant Killer Bonusów w danym sezonie IGS.

Zasady dotyczące składu

- Jeśli zawodnik opuści jeden zespół, w barwach którego uczestniczył w cyklu IGS i przechodzi do innej drużyny, z którą także będzie uczestniczył w zawodach z cyklu IGS, to nie będzie miał prawa do części nagrody jeśli jego poprzedni zespół wygra.

- Zespoły mogą zmieniać składy pomiędzy turniejami, jednak by liczyć się w walce o milion dolarów, to w składzie musi utrzymywać się przynajmniej trzech zawodników.

- Zawodnicy otrzymują część nagrody proporcjonalną do ich wkładu w IGS.

- Nagrody pochodzące z tytułu Intel® Grand Slam (zarówno główna, jak i Giant Killer Bonus) są wypłacane bezpośrednio zawodnikom, którzy uczestniczyli w liczących się do cyklu finałach.

By być na bieżąco śledź nasze oficjelne konta na Instagramie, Twitterze i Facebooku.