IEM Katowice rides into the Danger Zone with CS:GO Battle Royale showmatch

IEM Katowice wkracza w Danger Zone z meczem pokazowym w CS:GO Battle Royale

Na rozgrzewkę przed wielkim finałem Intel® Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major jedni z najlepszych graczy na świecie staną do walki o nieśmiertelność.

Osiem dwuosobowych zespołów stanie do walki w trybie Danger Zone w CS:GO niedługo przed tym, jak na scenie głównej w Spodku odbędzie się finał Majora. Najlepsi gracze, komentatorzy i influencerzy z całego świata dostarczą fanom znakomitej rozrywki!

Zwycięska para rywalizacji zostanie upamiętniona na mapie Danger Zone. Fani CS:GO mogą się spodziewać graffiti podobnego do tego, jakie Oleksandr "s1mple" Kostyliev otrzymał na BS-ie B Cache'a po niesamowitym zagraniu z AWP na ESL One Cologne 2016.

Polscy kibice zgromadzeni w Katowicach także będą mieli komu kibicować w niedzielę. Dzień wcześniej odbędzie się bowiem showmatch, w którym wezmą udział lokalni gracze i influencerzy, a najlepsza dwójka awansuje do głównych zmagań.

Cieszymy się, że możemy wypróbować ten format na zawodach CS:GO najwyższej rangi i zaprezentować najnowsze aktualizacje gry. Niedawne zmiany wprowadzone przez Valve z pewnością wprowadzą Danger Zone na nowy poziom.

By być na bieżąco, śledź nas na Instagramie, Twitterze i Facebooku .