IEM Katowice Minors: qualifier format & sign up links

Minory przed IEM Katowice: format kwalifikacji i zapisy

Wystartowały zapisy do otwartych regionalnych kwalifikacji do IEM Katowice CS:GO Minors. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Ważne informacje przed zapisaniem się:

  • Rejestracja kończy się na godzinę przed planowanym startem kwalifikacji. W tym momencie składy zostaną zamknięte i rozpocznie się proces check in. Drużyny będą miały 30 minut na potwierdzenie udziału.
  • Zaproszenia do zamkniętych kwalifikacji zostały już rozesłane. Jeśli Twoja drużyna nie dostała zaproszenia, to będzie musiała wziąć udział w kwalifikacjach.
  • Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do wejścia na serwer Discord ESL/ESEA w celach komunikacyjnych z administratorami turnieju. Uczestnicy muszą komunikować się z administratorami w języku angielskim.

Podział na regiony

  • Podział na regiony pomoże Ci sprawdzić, w których kwalifikacjach powinieneś wziąć udział. Kraje afrykańskie nie mają swoich własnych kwalifikacji i oczekuje się, że drużyny z tego regionu wezmą udział w kwalifikacjach dla Bliskiego Wschodu.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić podział na regiony.

Szczegóły otwartych europejskich kwalifikacji

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: 16 zespołów w drabince podwójnej eliminacji z meczami BO3. Osiem drużyn dostanie się na europejskiego Minora.
    • Środa, 12 grudnia
      • 11:00 CET - UB Ro16 Mecze #1-4
      • 14:00 CET - UB Ro16 Mecze #5-8
      • 17:00 CET - UB Ro8 Mecze #1-2
      • 20:00 CET - UB Ro8 Mecze #3-4
    • Czwartek, 13 grudnia
      • 11:00 CET - LB Ro8a mecze #1-2
      • 14:00 CET - LB Ro8a Mecze #3-4
      • 17:00 CET - LB Ro8b Mecze #1-2
      • 20:00 CET - LB Ro8b Mecze #3-4

Lokalizacja serwerów: Amsterdam, Frankfurt, Stambuł, Lodnyn, Madryt, Roubaix, Sztokholm, Warszawa.

Szczegóły otwartych kwalifikacji CIS

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: 16 drużyn w drabince podwójnej eliminacji z meczami BO3. Osiem drużyn awansuje na Minora CIS.
    • 17 listopada
      • 11:00 MSK - UB Ro16 Mecze #1-4
      • 14:00 MSK - UB Ro16 Mecze #5-8
      • 17:00 MSK - UB Ro8 Mecze #1-2
      • 20:00 MSK - UB Ro8 Mecze #3-4
    • 18 listopada
      • 11:00 MSK - LB Ro8a Mecze #1-2
      • 14:00 MSK - LB Ro8a Mecze #3-4
      • 17:00 MSK - LB Ro8b Mecze #1-2
      • 20:00 MSK - LB Ro8b Mecze #3-4

Lokalizacja serwerów: Moskwa, Sankt Petersburg, Warszawa, Frankfurt.

Szczegóły otwartych kwalifikacji NA

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: 16 drużyn w drabince podwójnej eliminacji z meczami BO3. Sześć drużyn awansuje na Americas Minor.
    • Środa, 12 grudnia
      • 17:00 EST - UB Ro16
      • 21:00 EST - UB Ro8
    • Czwartek, 13 grudnia
      • 17:00 EST - LB Ro8a
      • 21:00 EST - LB Ro8b
    • 14 grudnia
      • 14:00 EST - LB Ro4a Mecz #1
      • 17:00 EST - LB Ro4a Mecz #2

Lokalizacja serwerów: Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, New York City, San Jose, Seattle, Washington D.C.

Szczegóły otwartych kwalifikacji Ameryki Południowej

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji, mecze BO3. Dwie drużyny awansują na Americas Minor.
    • 17 listopada
      • 11:00 BRT- UB Ro8
      • 15:00 BRT - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 BRT - LB Ro4b
    • 18 listopada
      • 11:00 BRT - UB Final & LB Ro2a
      • 15:00 BRT - LB Final

Lokalizacja serwerów: Sao Paulo

Szczegóły otwartych kwalifikacji dla Oceanii

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji, mecze BO3. Dwie drużyny awansują na azjatyckiego Minora.
    • 18 listopada
      • 11:00 AEDT - UB Ro8
      • 15:00 AEDT - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 AEDT - LB Ro4b
    • 19 listopada
      • 11:00 AEDT - UB Final & LB Ro2a
      • 15:00 AEDT - LB Final

Lokalizacja serwerów: Sydney

Szczegóły otwartych kwalifikacji Chin

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji, mecze BO3. Dwie drużyny awansują na azjatyckiego Minora.
    • 15 listopada
      • 11:00 HKT - UB Ro8
      • 15:00 HKT - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 HKT - LB Ro4b
    • 16 listopada
      • 15:00 HKT - UB Final & LB Ro2a
      • 19:00 HKT - LB Final

Lokalizacja serwerów: Taipei

Szczegóły otwartych kwalifikacji SEA

  • Forma otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji BO3. Jeden zespół awansuje na azjatyckiego Minora.
    • 15 listopada
      • 11:00 SGT - UB Ro8
      • 15:00 SGT - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 SGT - LB Ro4b
    • 16 listopada
      • 11:00 SGT - UB Final & LB Ro2a
      • 15:00 SGT - LB Final
      • 19:00 SGT - Wielki finał (BO5 z przewagą 1:0 dla drużyny z UB)

Lokalizacja serwerów: Singapur, Taipei.

Szczegóły otwartych kwalifikacji dla Azji Wschodniej

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji BO3, dwie drużyny awansują na azjatyckiego Minora.
    • 15 listopada
      • 11:00 JST - UB Ro8
      • 15:00 JST - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 JST - LB Ro4b
    • 16 listopada
      • 11:00 JST - UB Final & LB Ro2a
      • 15:00 JST - LB Final

Lokalizacja serwerów: Seul, Tokio.

Szczegóły otwartych kwalifikacji dla Bliskiego Wschodu

  • Format otwartych kwalifikacji: nielimitowana liczba slotów, drabinka single elimination BO1, decydujące mecze BO3. Dwie najlepsze drużyny z każdych kwalifikacji awansują do zamkniętych kwalifikacji.
  • Format zamkniętych kwalifikacji: osiem drużyn w drabince podwójnej eliminacji BO3, jedna drużyna awansuje na azjatyckiego Minora.
    • 15 listopada
      • 11:00 GST - UB Ro8
      • 15:00 GST - UB Ro4 & LB Ro4a
      • 19:00 GST - LB Ro4b
    • 16 listopada
      • 11:00 GST - UB Final & LB Ro2a
      • 15:00 GST - LB Final
      • 19:00 GST - Wielki finał (BO5 z przewagą 1:0 dla drużyny z UB)

Lokalizacje serwerów: Dubaj, Tel Aviv.

Close Menu