INTEL® EXTREME MASTERS

legendarne miejsce. przełomowy MAJOR.

Katowice 2019. CS:GO Major Championship.

20-24 lutego

Legends – na żywo w MCK

28 lutego - 3 marca

Champions – na żywo w spodku

Sprawdź harmonogram:

jesteśmy majorem

Kiedy trzynastoletnie dziedzictwo łączysz z prestiżem Majora, wynikiem może być esportowe widowisko na nieprawdopodobnym poziomie.

Zawody w Katowicach zawsze były najchętniej oglądanymi, lukratywnymi i największymi w cyklu Intel Extreme Masters. Teraz, posiadając status Majora, poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej. 24 najlepsze drużyny z całego świata przylecą do Katowic, by walczyć o nagrody z puli 1 000 000 dolarów.

Zarówno faza Champions, jak i Legends będą dostępne dla widzów. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się mecze etapu Legends, a z niego osiem najlepszych drużyn dostanie się do Champions. Ostatnia faza rozegrana zostanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych aren - Spodku.

W legendarnym miejscu

Trudno wyjaśnić moc Spodka komuś, kto nigdy nie był tu na Intel® Extreme Masters.

Arena, która może pomieścić 11 500 osób jest miejscem, w którym na stałe zagościło najstarsze esportowe wydarzenie stadionowe. Spodek niejednokrotnie widział największe gwiazdy esportu wznoszące puchar IEM w geście triumfu.

IEM opanowuje całe miasto. Dziesiątki tysięcy fanów co roku przybywają do Spodka, by dopingować czołowych zawodników z całego świata. To oni, do spółki z niesamowitymi zagrywkami, które mają miejsce w meczach, tworzą tę magiczną atmosferę. To oni sprawiają, że gracze marzą o występie w Katowicach i czują się uhonorowani, grając przed tutejszą publiką.

DOŚWIADCZ ESPORTU W NAJLEPSZYM WYDANIU NA WŁASNEJ SKÓRZE

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NIEZAPOMNIANEGO

BILETY JUŻ DOSTĘPNE!

Warto być częścią tego wydarzenia! Jest to jeden z eventów ESL, na które bilety sprzedają się najszybciej. Zapisz się i bądź na bieżąco!